Od dveří – ke dveřím

OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM S M & D Taxi Nový Jičín 

Od dveří ke dveřím je služba  M & D Taxi Nový Jičín  , která je primárně určena dětem a ženám, pochopitelně ale i mužům, osobám pokročilého věku nebo invalidům. Protože se kriminalita stále zvyšuje, rozhodli jsme se zavést zdarma službu, která spočívá ve faktu, že náš řidič vyzvedne zákazníka u dveří nebo určeném místě, odveze do cílové adresy a doprovodí Vás až ke dveřím. Zabrání se tak případnému napadení zákazníka na cestě k vozu nebo od něho. V praxi to například znamená… potřebujete odvézt dítě na prázdniny k babičce, my Vaše dítě vyzvedneme přímo u Vašich dveří, odvezeme a doprovodíme až ke dveřím babičky… jedete v noci ze zaměstnání a bydlíte ve špatně osvětlené lokalitě, vyzvedneme Vás u dveří Vašeho zaměstnání a v cíli Vás doprovodíme až ke dveřím Vašeho bytu… potřebujete přivézt dědečka, který je těžko pohyblivý, vyzvedneme ho u jeho dveří a doprovodíme až k Vašim dveřím… výčet, kdy se tato služba dá uplatnit je velmi dlouhý a jistě ne zbytečný, bezpečnost nade vše.

JAK SLUŽBA OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM FUNGUJE?

– Objednáte si telefonicky na čísle 776 300 136 službu OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM (doporučujeme číslo uložit do mobilního telefonu).
– Řidič přijede dle Vašich dispozic a objednávky včas a dostatečným předstihem.
– Po příjezdu našeho vozu do Vámi zadaného místa Vás budeme informovat, nemusíte ho vyhlížet.
– Náš přistavený vůz bude zřetelně označený logem M & D Taxi.
– Řidič Vám ochotně pomůže s Vašimi zavazadly od Vašich dveří k vozu, kde Vám pomůže s nastoupením a uloží zavazadla do vozu, tak, aby se nepoškodila a byla bezpečně zajištěna.
– Po příjezdu na Vámi určené místo Vám řidič pomůže s vyložením zavazadel a doprovodí ke dveřím.
– Při převozu více než 5 osob a většího množství zavazadel nutno předem ohlásit.

M&D Taxi Nový Jičín  své klienty vozí po celém území ČR nejčastěji však vozíme zákazníky v těchto lokalitách: Nový Jičín, Starý Jičín, Odry, Hranice na Moravě, Bělotín, Suchdol nad Odrou, Bernartice nad Odrou, Jeseník nad Odrou, Hodslavice, Mořkov, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov, Bílovec, Fulnek, Studénka, Valašské Meziříčí, Ostrava, Opava, Kopřivnice, Příbor, Brno, Praha…