Kurýr / Messenger

KURÝR MESSENGER M & D Taxi Nový Jičín

Jistě se Vám již stalo, že jste potřebovali zařídit drobný nákup a nemohli jste, ať již z časové zaneprázdněnosti, z důvodu nemoci či jiné indispozice, nákup zrealizovat. Svou roli může hrát i místní nedostupnost z místa Vašeho bydliště. Zdržíte se v zaměstnání a potřebujete zajistit nákup pro svoji babičku. Pořádáte párty a dojde Vám občerstvení. Přijde Vám nečekaná návštěva a Vy nemáte nic čím ji pohostit, atd. Důvodů může být nepřeberné množstí. Právě pro Vás může být řešením naše služba KURÝR  M & D Taxi Nový Jičín . Nákup Vám zajistíme dle Vašeho seznamu a doručíme v nejkratším možném termínu na Vámi zadanou adresu.
Tímto výčet a výhoda nabízené služby rozhodně nekončí. Nutno vyzdvihnout i rychlost a spolehlivost při přepravě a dodání urgentních zásilek a menších zásilek. Jako příklad můžeme uvést, potřebujete urgentně doručit listovní zásilku, která je limitována datem dodání a víte, že pošta je nejen pomalá, ale v mnoha případech i nespolehlivá a v některých ročních obdobích (Vánoce, Velikonoce,atd.) takřka nepoužitelná. Zavoláte nám a my doručíme Vaši listovní zásilku během několika minut po Novém Jičíně, během dvou hodin kamkoli v MS Kraji, maximálně během 7 hodin kamkoli po ČR a nejpozději během 24 hodin po celé EU. Totéž se vztahuje i na balíky a další zásilky, přiměřených rozměrů a hmotnosti. Za obsah zásilky zodpovídá odesílatel, odesílatel zodpovídá i za řádné proclení v případě doručení mimo EU.
Na Vaše přání rozvezeme i květiny a to včetně předání případného vzkazu. Květina vždy potěší a proč se připravit o šanci jen kvůli nedostatku času? 

JAK SLUŽBA FUNGUJE?

– Objednáte si telefonicky, nebo přes sms, na čísle 776 300 136 službu KURÝR (doporučujeme číslo uložit do mobilního telefonu).
– Po příjezdu našeho vozu do Vámi zadaného místa Vás budeme informovat, nemusíte ho vyhlížet.
– Náš přistavený vůz bude zřetelně označený logem M & D Taxi.
– Náš řidič od Vás převezme zásilku s písemnou dispozicí dodání (jméno, příjemce a adresu)
– Podepíšete doklad o převzetí s vyznačeným datem a časem převzetí, řidič Vám předá kopii.
– Náš řidič Vás ve Vašem voze odveze kam si jen budete přát.
– Po předání zásilky budete informováni o jejím doručení.

PROČ PRÁVĚ S M & D Taxi Nový Jičín ?

– veškerým Vašim zásilkám se budou věnovat výhradně prověření, diskrétní a spolehliví řidiči
– vysoká profesionalita
– pracujeme NON STOP
– při delší jízdě je možno dohodnout smluvní cenu
– naše ceny nejsou přemrštěné

M&D Taxi Nový Jičín  své klienty vozí po celém území ČR nejčastěji však vozíme zákazníky v těchto lokalitách: Nový Jičín, Starý Jičín, Odry, Hranice na Moravě, Bělotín, Suchdol nad Odrou, Bernartice nad Odrou, Jeseník nad Odrou, Hodslavice, Mořkov, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov, Bílovec, Fulnek, Studénka, Valašské Meziříčí, Ostrava, Opava, Kopřivnice, Příbor, Brno, Praha…