Ceník

Ceník Taxi Nový Jičín


Orientační ceny jízdného mimo Nový Jičín

Nový Jičín – Suchdol nad Odrou (vlakové nádraží) – od 200 Kč  
Nový Jičín – Kopřivnice – od 300 Kč  
Nový Jičín – Ostrava – od  600 Kč  
Nový Jičín – Frýdek Místek – od  400 Kč  
Nový Jičín – Příbor – od  200 Kč  
Nový Jičín – Starý Jičín – od  100 Kč  
Nový Jičín – Odry – od  400 Kč  
    
 uvedené orientační ceny jsou včetně DPH   

NOVINKA – V případě jízdy na delší vzdálenosti lze použít klauzuli Smluvní Přepravy Osob na základě předběžné písemné smlouvy, sepsané mimo vozidlo taxislužby před započetím jízdy za paušální cenu.


Stálým zákazníkům M & D Taxi Nový Jičín poskytujeme slevy. Ceny jsou orientační a lze je upravit dohodou, stejně tak jako ceny jízd na větší vzdálenosti lze upravit smluvně.


Pro firmy – smluvní partnery M & D Taxi Nový Jičín – možnost jízd na fakturu.


M & D Taxi Nový Jičín Vám účtuje pouze jednu cestu, i když si nás objednáte mimo město, nebo na letiště. To znamená, že např. z Nového Jičína do Kopřivnice zaplatíte stejně jako z Kopřivnice do Nového Jičína, to samé platí, pokud Vás máme vyzvednout na letišti.

M&D Taxi Nový Jičín  své klienty vozí po celém území ČR nejčastěji však vozíme zákazníky v těchto lokalitách: Nový Jičín, Starý Jičín, Odry, Hranice na Moravě, Bělotín, Suchdol nad Odrou, Bernartice nad Odrou, Jeseník nad Odrou, Hodslavice, Mořkov, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov, Bílovec, Fulnek, Studénka, Valašské Meziříčí, Ostrava, Opava, Kopřivnice, Příbor, Brno, Praha…